نیازمندی صفحه اصلی مناطق تعرفه درج آگهی آرشیو مقررات درباره ما تماس با ما ورود برای درج آگهی ثبت نام کنید
دسته بندی
 


تعيين وزن مشاغل و نقش و اهميت آنها در رسيدن سازمان به اهدافش به عنوان يکي از مهمترين متغيرهاي پرداخت و نيز مبناي مناسبي براي طراحي کارراهه شغلي و نيز جانشين پروري در مديريت منابع انساني در نظر گرفته مي شود.
اکنون مديران *****ب و کارها به اين نتيجه رسيده اند که کارشناسان و مديران منابع انساني که به يکي از روشهاي علمي، تجربه و پذيرفته شده بين المللي ارزشيابي مشاغل مجهز باشند، مي توانند از راه برقراري عدالت و بهبود انگيزش، ارزش افزوده بالايي براي سازمان متبوع خود ايجاد کنند.
بديهي است که توانايي و مهارت ارزيابي مشاغل به يکي از روشهاي شناخته شده، يکي از شايستگي هاي اساسي براي مديران و متخصصان منابع انساني محسوب شده و کارشناساني از اين رشته که مي خواهند در کارراهه اي که انتخاب کرده اند، موفق باشند، لازم است اين شايستگي را *****ب کنند.
ارزيابي مشاغل به متد هِي يکي از شناخته شده ترين روشها است که بيش از نيمي از شرکتهاي ليست شده در فورچون 500 از آن استفاده مي کنند و اثر آن در موفقيت اين شرکتها باز تابيده است.
پس از تعيين وزن و اهميت مشاغل به وسيله ابزار ارزيابي مشاغل، نوبت به تعيين و اختصاص حقوق و مزاياي مناسب به کارکنان مي رسد. گروه شغلي که خروجي ارزيابي مشاغل است به عنوان يکي از مهمترين اجزاي برقراري سيستم جبران خدمت و مزايا و پرداخت در نظر گرفته مي شود. اما عواملي همچون بازار رقابتي، ميزان عملکرد افراد، ناحيه جغرافيايي در کنار استراتژي جبران خدمت و مزايا نيز در تعيين حقوق عادلانه و رقابتي بايستي در نظر گرفته شوند.
در دوره حرفه اي جبران خدمت و مزايا (لينک ذيل) به اين موارد پرداخته مي شود
http://www.isurvey.ir/index.php/hr-services/professional-training-courses/hay-remuneration-compensation-and-benefits-training.html
در همين راستا دوره حرفه اي آناليز مشاغل به روش هِي نيز توسط شرکت مشاوره مديريت منابع انساني رايان راهبرد چابک برگزار مي شود. با توجه به اينکه اطلاعات مشاغل آناليز شده و هدف محور به عنوان خوراک مناسب سيستم ارزيابي است، پيشنهاد مي شود علاقه مندان قبل از طي دوره ارزيابي مشاغل، آناليز مشاغل به روش هي را نيز بگذرانند.
اطلاعات تکميلي در مورد دوره آموزشي آناليز مشاغل به روش هي را در لينک ذيل بيابيد:
http://www.isurvey.ir/index.php/hr-services/professional-training-courses/job-analysis-training.html
مشاوره منابع انساني رايان راهبرد چابک، دوره ارزيابي مشاغل با تأکيد بر روش هِي را براي اولين بار به زبان فارسي و در داخل کشور براي هفت نفر از متخصصان منابع انساني فراهم نمود. شايان ذکر است که با توجه مشغوليت کاري متخصصان مخاطب، اين دوره بسيار فشرده طراحي شده و در اين فصل برگزار خواهد گرديد. جزئيات بيشتري از آن در توضيحات لينک ذيل ذکر شده است. در صورت علاقه مندي براي شرکت در دوره فصل بهار که با حضور هفت نفر برگزار خواهد گرديد، مشاوران مستقر در شرکت پاسخگوي پرسشهاي شما در اين زمينه هستند.
دانلود فايل کاتالوگ توضيحات
دانلود فرم ثبت نام
فراخوان شرکت در سنجش گسترده بازار کار ک

name عنوان آگهی : ارزيابي مشاغل به روش هِي
name نام آگهی دهنده :
tell شماره تماس : 44667408
state موقعیت : ایران
address آدرس : ابتدای اکباتان -بیمه 5 شهید عموییان - نبش صلح پرور - پلاک 2
email ایمیل : email
date تاریخ ثبت : 1394‬ ‪شهریور‬ ‪07‬
date تاریخ انقضا : 1398‬ ‪اسفند‬ ‪05‬‬
» آگهی های مرتبط:
» سایر آگهی های این کاربر:

موجود نیست


مسئولیت محتوای آگهی ها با آگهی دهنده است واین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد.
امروز، ‪یکشنبه
24 شهریور 1398
جستجو در سایت :


نمایش تبلیغات روی نقشه
   آمار سایت :
امروز : 1896
دیروز : 1868
هفته گذشته : 17619
ماه : 86487
کل بازدید : 2494177
کاربران آنلاین : 13
ورودی گوگل : 1587
rss