نمایش تبلیغات روی نقشهامروز : 1100
دیروز : 3008
هفته گذشته : 21788
ماه : 68101
کل بازدید : 2893542
کاربران آنلاین : 12
ورودی گوگل : 1601

rss


معرفي خدمات آنلاين و سنتي: ترجمه تخصصي، تايپ، صفحه آرايي، ويراستاري متن، کتاب، مجله، مقاله و پايان نامه، چاپ و نشر کتاب، جزوات مکاتبه ايي با هدف کاهش هزينه ها و البته ارتقاي کيفيت از طريق دسترسي به منابع گسترده ايي از متخصصين و آزمون هاي آنلاين ارائه مي گردد. خدمات در تمامي رشته ها و گرايش ها به صورت کاملا تخصصي ارائه مي شود.
راهنماي سفارش آنلاين: براي ثبت سفارش آنلاين، کافي است در وبسايت ثبت نام نماييد و بلافاصله سفارش (ترجمه، تايپ يا تحقيق) ثبت نماييد تا در کمتر از 10 دقيقه به صورت رايگان برايتان فاکتور صادر شود. هم اکنون آنلاينيم!
http://irantypist.com/api/?a=38581
تخصص در ترجمه: ارائه ترجمه تخصصي با به کارگيري بيش از 8000 مترجم متخصص، سامانه آزمون آنلاين ترجمه تخصصي، مديريتي ويژه در دسته بندي تخصصي مترجمين، سابقه مترجمين در ارائه ترجمه تخصصي، مدارک دانشگاهي مترجمين و بهره مندي از نظرات شما کاربران گرامي ممکن مي شود.
ترجمه تخصصي
http://irantypist.com/api/?a=38581
فوريت در ترجمه: بهره مندي شما از ترجمه فوري در راستاي ارائه خدمات 24 ساعته ما مي باشد. با به کارگيري سريعترين مترجمين متخصص مي توانيد فوريت را در ترجمه خود اعمال نماييد. تقريبا در هر زماني که شما بخواهيد امکان ارائه ترجمه شما به صورت فوري وِيژه مقدور مي باشد.
ترجمه فوري

زمينه هاي ترجمه: ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه تخصصي در زمينه هاي مديريت، کامپيوتر، عمران، معماري، صنايع، مکانيک، برق و الکترونيک، متالوژي و مواد، کشاورزي و صنايع غذايي، *****، نفت و گاز و پتروشيمي، علوم اجتماعي، شيمي، پزشکي، حقوق، روانشناسي، علوم پايه، محيط زيست، حسابداري، بازرگاني، ورزش، فلسفه، زمين شناسي و معدن، فقه و علوم اسلامي، مالي، زيست شناسي، ادبيات و زبانشناسي، اقتصاد و ... ارائه مي شود.
ترجمه مقاله ترجمه کتاب

تنوع خدمات ترجمه: ترجمه مقاله (تخصصي - فوري)، ترجمه کتاب (نمونه ترجمه رايگان - اقساط)، ترجمه وبسايت (چند زبان)، ترجمه متن و متون تخصصي، ترجمه کاتالوگ، مترجم همراه، ترجمه فايل صوتي و تصويري و ... جزو خدمات ما مي باشد.
زبان هاي ترجمه: ترجمه تخصصي انگليسي به فارسي، فارسي به انگليسي، فرانسوي به فارسي، فارسي به فرانسوي، عربي به فارسي، فارسي به عربي، روسي به فارسي، فارسي به روسي، ترکي، آلماني به فارسي، فارسي به آلماني، ايتاليايي، ژاپني، چيني، کره ايي، اسپانيايي و 25 زبان ديگر ارائه مي شود.
هزينه ترجمه انگليسي به فارسي هزينه ترجمه فارسي به انگليسي

تخصص در تايپ: براي اولين بار در ايران، تايپ تخصصي ارائه مي شود. مثلا متن مديريت يا کامپيوتر به تايپيست هاي متخصص در زمينه مديريت يا کامپيوتر ارجاع مي شود تا به کمترين غلط املايي ممکن برسيم. در اين راستا تجربيات و سوابقي بس ارزشمند به دست آورديم. مي توانيد براي تايپ پايان نامه، تايپ کتاب، تايپ سوالات امتحاني، تايپ نامه اداري و ... در وبسايت ثبت نام نموده و سفارش آنلاين ثبت نماييد.
تايپ

فوريت در تايپ: براي تايپ فوري شما چاره ايي ان*****يده ايم. امکان تايپ 1000 صفحه در کمتر از 12 ساعت با به کارگيري بيش از 12000 تايپيست مهيا گرديده است. به عبارت ديگر هيچ محدوديتي در سرعت ارائه تايپ فوري در هر ساعت از شبانه روز وجود ندارد.
تحقيق، مقاله و پايان نامه: براي مشاوره در انجام پايان نامه، مقاله يا تحقيق کلاسي خود در تمامي رشته ها و گرايش ها ميتوانيد با ما تماس بفرماييد يا در سايت ثبت نام نموده و سفارش آنلاين مقاله يا پايان نامه ثبت نماييد.
مقاله پايان نامه

چاپ و نشر کتاب: اگر بخواهيد دست نوشته هاي خود را به صورت کتاب به چاپ برسانيد، کم هزينه ترين مسير را به شما معرفي مي نماييم. با کتاب چاپ شده خود به مصاحبه دکتري يا مصاحبه استخدامي برويد، با کتاب چاپ شده خود به دانشجويان خود تدريس نماييد. براي مشاوره رايگان در رابطه با چاپ و نشر کتاب با ما تماس بفرماييد، يا در سايت ثبت نام و سفارش آنلاين چاپ کتاب ثبت نماييد.
چاپ کتاب

جزوات مکاتبه ايي: براي خريد جزوات مکاتبه ايي کنکور کارشناسي ارشد و دکتري، زبان انگليسي و استعداد تحصيلي به فروشگاه جزوات ما مراجعه نماييد.
http://irantypist.com/api/?a=38581
هزينه ترجمه هزينه تايپ راهنماي سفارش آنلاين هزينه چاپ و نشر کتاب هزينه صفحه آرايي هزينه ويراستاري

نام آگهی دهنده :
شماره تماس : 09363209801
موقعیت : ایران
آدرس : تهران
ایمیل :
تاریخ ثبت : 1394‬ ‪شهریور‬ ‪07‬
تاریخ انقضا : 1399‬ ‪فروردین‬ ‪01‬‬
   
بازدید : 429
آگهی های مرتبط با این آگهی:


مسئولیت محتوای آگهی ها با آگهی دهنده است واین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به ثبت آگهی|درج آگهی|آگهی رایگان می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی