نمایش تبلیغات روی نقشهامروز : 1066
دیروز : 2503
هفته گذشته : 18843
ماه : 78452
کل بازدید : 2970902
کاربران آنلاین : 23
ورودی گوگل : 1603

rss


بخش مقالات
عنوان مقاله : پنگوئن 2 گوگل
پنگوئن 2 گوگل باعث شده بسیاری از سایت ها که تا پیش از این رتبه و اعتباری برای خود داشتند، به صفحات کم اهمیت تر و رتبه های پایین تر منتقل شوند.
 
هر چند یکی از بهترین راه های مقابله با این تبعید بی گناهانه، استفاده از تکنیک های متعدد سئو (SEO) است ولی این کار، به تخصص نیاز دارد و نیز فرایندی است هزینه بر.
 
مسلماً صاحبان برخی کسب و کارهای کوچک و مدیران وب سایت های محلی و کم بیننده نمی توانند پا به پای شرکت های بزرگ و متمول برای این کار هزینه کنند.
 
به نظر می رسد ضرب المثل قدیمی و پرمغز «هر چه پول بدهی آش می خوری» اینجا هم کاربرد دارد: اگر دست به جیب نشوی، خبری از رتبه و رنکینگ بالا خبری نیست!
 
ولی نگارنده معتقد است که قضیه به این شوری هم نیست و می توان به هر حال با این پنگوئن چموش کنار آمد.
 

پورتال وب (Web Portal) یعنی سایت هایی که در آنها، اطلاعات گوناگونی از منابع مختلف یک جا گرداوری می شود، در گذشته محبوبیت داشته اما اکنون نگاه ها به سمت سایت های تخصصی است.

اولین و مهمترین واقعیت این است که هر چند بسیاری از سایت های پربیننده که دیروز سری بین سرها داشته اند، از لیست برترها خارج شده اند ولی از آن سو، برخی سایت های کوچک این شانس را داشته اند که خود را بیابند و به سمت جلو حرکت کنند و خویشتن را از گزند تیغ تیز پنگوئن کنار بکشند.
 
مشخصه اصلی این سایت های موفق تخصصی بودن آنهاست.
 
در واقع من از یک سری سایت های کاملاً تخصصی که به موضوع ویژه می پردازند، سخن می گویم.
 
پورتال وب (Web Portal) یعنی سایت هایی که در آنها، اطلاعات گوناگونی از منابع مختلف یک جا گرداوری می شود، در گذشته محبوبیت داشته اما اکنون نگاه ها به سمت سایت های تخصصی است.
 
معمولاً مدیران کسب و کارها به چنین سایت هایی بسیار نظر دارند و آنها را مفید می دانند.
 
این در حالی است که پیشتر بسیاری از شرکت ها سعی می کردند با ساخت پورتال، سهم بیشتری را در بازار اینترنت به دست آورند.
 
به عنوان مثال نویسنده ای را در نظر بگیرید که قصد دارد از تازه های نشر و مقالات جدید نویسندگان زبردست مطلع شود.
 
یکی از راه های مناسب برای نیل به این هدف، مراجعه به آن دسته از سایت های تخصصی است که اخبار کتاب و کتابخوانی را پوشش می دهد و یا در آنها می توان مصاحبه هایی که با نویسندگان نامی انجام شده را مطالعه نمود.
 
یک مثال دیگر: با این فرض که شما جزو زنان اقلیت کارآفرین هستید، می توانید با مراجعه به سایت www.sba8a.com مطالب به درد بخوری بیابید.
 
آیا شما – به عنوان یک زن مدیر – در ویرجینیا ساکن هستید؟
 
بسیار خوب، به سراغ www.dmbe.virginia.gov بروید.
 
آیا شما – به عنوان یک زن مدیر که در ویرجینیا سکونت دارد - با موسسات و نهادهای مختلف همکاری می کنید؟
 
عالی است. با مراجعه به لینک http://blandy.virginia.edu/facilities-use/approved-vendor-list، خود را به لیست کارفرماهای مجاز و مورد تایید دولت بیافزایید و از مزایای آن بهره مند شوید.
 
نکته مهمی که در این بین خودنمایی می کند این است که مدیران این سایت ها به سوالاتی همانند «گوگل درباره سایت من چه نظری دارد؟» خیلی توجه نشان نمی دهند.
 
سئو هر چند کاری است ضروری و مفید ولی – همانطور که کارشناسان و صاحب نظران همواره تاکید کرده اند – ساختن محتواهای خوب، ارزش آفرین و جذاب نیز می تواند از پس پنگوئن های گوگل بربیاید. www.ParsCms.com
مسئولیت محتوای آگهی ها با آگهی دهنده است واین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به ثبت آگهی|درج آگهی|آگهی رایگان می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی