نمایش تبلیغات روی نقشهامروز : 3480
دیروز : 1948
هفته گذشته : 16540
ماه : 70316
کل بازدید : 3627982
کاربران آنلاین : 10
ورودی گوگل : 1611

rss


بخش مقالات
عنوان مقاله : بهترین مخزن روغن ترمز تیپ دو
  مخزن روغن ترمز یکی از قطعات مهم و ضروری هر خودرویی محسوب می شود. مخزن روغن ترمز تیپ دو در بخش کاپوت جلو تعبیه شده است که روغن ترمز داخل مخزن ریخته می شود. هر سال یک یا دو نوبت  تعویض روغن مخزن ترمز تیپ دو لازم و ضروری است. البته تعویض روغن مخزن ترمز تیپ دو بیشتر بستگی به میزان استفاده شما از خودرو دارد و کارشناسان معتقدند بعد از هر 40 هزار کیلومتر باید روغن ترمز تعویض شود. روغن ترمز برای عملکرد مطلوب ترمز در خودرو استفاده می شود. مخزن روغن ترمز تیپ دو از جنس پلاستیک خاص و مقاومی است که عمر طولانی داشته و باعث می شود تا روغن ترمز در داخل مخزن با فشار از پمپ ترمز به لنت ترمز انتقال یابد. در صورت معیوب شدن و نیاز به تعویض مخزن روغن ترمز تیپ دو حتما از نمایندگی های مجاز اقدام به خرید نمایید.

 

درب منبع روغن هیدرولیک تیپ دو:

    منبع روغن هیدرولیک تیپ دو، جایگاه روغن هیدرولیک خودرو است که عموما به شکل مستطیل  یا گرد بسته به نوع ماشین می باشد. در مخزن هیدرولیک خودرو اجزا بسیاری وجود دارد که یکی از آنها درب منبع روغن هیدرولیک می باشد. جنس درب منبع روغن هیدرولیک تیپ دو از پلاستیک مقاوم و با کیفیت است که بر روی منبع روغن هیدرولیک خودرو بسته می شود. پس از تعویض روغن هیدرولیک مطمئن شوید که با فشار کافی دست، درب منبع روغن هیدرولیک تیپ دو شما بخوبی بسته شده است.

درب منبع روغن هیدرولیک تیپ دو دارای یک توری برای جلوگیری از ورود ذرات بزرگ و آشغال به داخل مخزن می باشد.

در هنگام تعویض درب منبع روغن هیدرولیک تیپ دو مطمئن شوید که با مخزن در انطباق است در غیر این صورت  درب مخزن به خوبی بسته نشده و خطرات جدی را برای خودرو بوجود خواهد آمد.

 

 

تولید قطعات خودرو:

   تولید قطعات خودرو یکی از تولیدات مهم و ضروری در صنعت خودرو سازی است که در سالهای اخیر توانسته است بخش عمده ای از نیازهای خودروسازان را تامین نماید و همچنین به صادرات برخی قطعات خودرو نیز نائل آید. تولید قطعات خودرو با کیفیت و اصل همراه با نشان استاندارد و رعایت ضوابط صرفه ی اقتصادی به همراه دارد. این قطعات عمر طولانی داشته، امنیت و ایمنی خودرو را تضمین می کند. همچنین تولید قطعات خودرو در داخل کشور با یک سوم قطعات خودرو با قیمت خارجی در بازار عرضه می شود. تولید قطعات خودرو اصل و با کیفیت سبب عملکرد مطلوب خودرو خواهد شد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا که سبب سطح ایمنی قطعات و عملکرد صحیح آن خواهد شد باعث می شود تا با یکبار خرید مطمئن سطح ایمنی خودرو را افزایش یابد.

در میدان تولید قطعات خودرو بیش از 500 شرکت مشغول تولید هستند که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با شرکت های وابسته به صنعت خودروسازی همکاری می کنند که توسعه و پیشرفت از اهداف اصلی آنها به شمار می رود.

نکته ی بسیار مهمی که باید بدان اشاره کرد اینکه استفاده از قطعات فیک در خودرو سبب خارج شدن خودرو از امکانات گارانتی خواهد شد.

 

مسئولیت محتوای آگهی ها با آگهی دهنده است واین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به ثبت آگهی|درج آگهی|آگهی رایگان می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی