نمایش تبلیغات روی نقشهامروز : 843
دیروز : 3333
هفته گذشته : 8583
ماه : 55204
کل بازدید : 3522328
کاربران آنلاین : 5
ورودی گوگل : 1611

rss


بخش مقالات
عنوان مقاله : لباسشوی هیتاچی

در این نوشته قصد داریم تا شما را با برخی از مشکلات عمده درماشین لباسشویی آشنا کنیم .

یکی از عمده مشکلات می توان به روشن نشدن این دستگاه اشاره کرد . یکی از انواع مکشلات این دستگاه روشن نشدن این دستگاه است ، در بسیاری از موارد روشن نشدن این دستگاه به علت عدم تعادل لباس هایی است که درون این دستگاه ریخته اند و این مشکل با جابه جا کردن لباس های درون این دستگاه برطرف خواهد شد ، این مورد یکی از رایج ترین انواع مشکلات این دستگاه ها است ، اگر این کار را کار کردید و بازهم لباسشوی هیتاچی روشن نشد ممکن است ایراد از سیم برق باشد و یا حتی می تواند ایراد از اتصالات ولتاژ دستگاه باشد .

از دیگر مشکلات عمده درماشین لباسشویی می توان به این اشاره کرد که این دستگاه به خوبی نمی چرخد . یکی دیگر از مشکلات عمده می توان  به این اشاره کرد که لباسشویی دارای لرزش است . می توان به تراز نبودن این دستگاه اشاره کرد . قطعا یکی از علت های لرزش و حرکت این دستگاه ، تراز نبودن این دستگاه اشاره کرد . از دیگر مشکلاتی که باعث لرزش می شود می توان به بار نامتعادل در این دستگاه اشاره کرد . که اگر بار نامتعادل باشد ، باید درب این دستگاه را باز کنید و لباس ها را به صورت یکنواخت و متعلادل بچینید ، حتی ممکن است چندین بار مجبور شوید این کار را انجام دهید تا بار این دستگاه متعادل شود .

یکی دیگر مشکلات می توان به این که ماشین لباسشویی ال جی خیلی آرام آب را به داخل تغذیه می کند . از آنچه که اب از شیر تغذیه وارد این دستگاه می شود اگر مشکلی در تغذیه ورودی باشد ، آب به ارامی داخل ماشین می شود . باید ابتدا فشار اب را بررسی شود که با فشار لازم اب وارد می شود یا خیر .

مسئولیت محتوای آگهی ها با آگهی دهنده است واین سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی ها ندارد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به ثبت آگهی|درج آگهی|آگهی رایگان می باشد .
طراحی و برنامه نویسی : نرم افزار مدیریت آگهی