گروهها
حراجی [0]
كامپيـوتر [71]
لوازم وابزار [370]
آموزشي [31]
املاک [12]
وسايل نقليه [11]
خدماتي [319]
استخدام وبازار كار [23]
صنعتي [315]
ارتباطي [22]
هنري [3]شرح آگهی
فروش انواع رک مخصوص شبکه پايا سيستم و HPA || 66932688 || آلماشبکه پرداز
فروش انواع رک مخصوص شبکه پايا سيستم و HPA || 66932688 || آلماشبکه پرداز

معرفي انواع رک شبکه Server Rack
يک شبکه به طور معمول شامل تجهيزاتي مانند سوئيچ شبکه، روتر، لوازم UTM ، سرور، پچ پنل، کابل، مودم، و غيره مي باشد. اين تجهيزات به طور کلي در داخل قفسه اي قرار مي گيرند، که از يک محفظه بسته و يا باز تشکيل شده است که قابليت نگهداري آنها را دارند. در اين قفسه ها (رکها) ميتوان قطعات را به صورت افقي متصل کرده که بدين ترتيب اين قطعات هر کدام در بالاي ديگري قرار مي گيرند.جنس رکها از فلز بوده و در شبکه هاي کامپوتري و مخابراتي براي متمرکز کردن قطعات بکار مي روند.
رکهاي ايستاده سرور Tower Racks
اين نوع رکها داراي اندازه هاي بزرگي مي باشند و در مراکز بزرگ و بانک ها استفاده مي شوند و داراي چرخ براي جابجايي بوده و امکان نصب 1 تا 4 فن نيز در آنها وجود دارد و در قسمت جلو داراي درب از جنس فلز يا شيشه هستند و برخي از آنها در قسمت عقب نيز داراي درب براي دسترسي به کابل هاي شبکه و کابل هاي برق مي باشند همچنين مي توان قطعات رک را بصورت مجزا خريداري کرده و در رک مربوطه اسمبل کرد و معمولا در اندازه هاي 16، 21،22، 28 ، 32، 36، 40، 42، 44 يونيت و عمقهاي مختلف ساخته مي شوند.
رکهاي ديواري Wall Mount Racks
اين نوع رکها معمولا براي استفاده در اماکن کوچک تر ، مصارف خانگي و فردي با تجهيزات شبکه کمتري استفاده مي شوند و پانل جلو به طور کلي داراي يک درب شيشه اي سخت براي مشاهده تجهيزات شبکه در داخل کابينت و همچنين داراي يک قفل براي اطمينان از امنيت فيزيکي است. در قسمت عقب شاهد يک صفحه فلزي هستيم که به ديوار متصل مي شود و از جنس فلز مي باشد و در قسمت بالا و پايين سوراخ هايي براي ورود و خروج کابل هاي شبکه و برق قرار دارد.به طور کلي جنس رک از فلز بوده و گاهي اوقات از آلومينيوم با پوشش رنگ استفاده مي شود. همچنين در قسمت هاي بالا و پايين و اطراف مي تواند داراي تهويه براي ورود و خروج هوا باشد.رکهاي ديواري معمولا در اندازه هاي4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 9, 12 يونيت ساخته مي شوند.

لوازم مربوط به رک و تجهيزات جانبي

1.فن رک :
فن ها در رک در بالا و صفحات کنار نصب ميشوند،هر رک ميتواند 1 تا 4 فن براي خنک کردن تجههيزات داخل قفسه رک داشته باشد، برخي برندها يک سيني داراي فن يا فن يونيت را براي قسمتهاي خاص رک به مصرف کننده ارائه ميدهند.
2. جعبه توزيع برق :
در هر رک بسياري از تجهيزات به برق نياز دارند و اين بسيار ناخوشايند است که از منبع خارجي به طور جداگانه استفاده شود،بنابراين در هر رک از يک منبع توزيع برق اي سي براي تجهيزات استفاده مي شود و در نهايت تنها کابلي که از رک خارج ميشود کابل منبع اي سي مي باشد، همچنين هر منبع معمولا شامل 5 الي 15 پريز يا بيشتر مي باشد.
3. مديريت کابل ها :
مديريت کابل به طور کلي يک مجراي باز براي عبور دادن کابلهاي متعدد در قسمت افقي بوده که باعث مي شود آرايش کابلها منظم شده و کابلها بيش از حد خم نشوند.
4. قفسه هاي کشويي :
همه تجهيزات بايد در قفسه نگهداري شوند و همچنين ممکن است تمام قطعات بر روي سيني به دليل اينکه برخي از آنها اندازه ها و شکل هاي متفاوتي دارند جا نشود.همچنين برخي تجهيزات نيازمند بازديدهاي دوره اي و تعمير و نگهداري مکرر هستند که لازم است از قفسه هاي کشويي استفاده نمود. البته از قفسه هاي کشويي مي توان براي برخي تجهيزات سنگين نيز استفاده کرد.
5. نگهدارنده مودم :
يک شاسي نگهدارنده مخصوص براي مودم مي باشد،از مزيت هاي اين نگهدارنده مي توان به جلوگيري از هدر رفتن فضاي درون رک اشاره کرد.
6. چرخ رک :
در رک هاي ايستاده 4 چرخ براي حرکت دادن رک و جابجايي استفاده مي شود.
7. قفل طرح ريتال :
در قسمت جلويي رک براي ايمني بيشتر نصب ميشود و مخصوص رک هاي ايستاده است.
8.بلانک پنل :
در رک تجهيزاتي وجود دارد که بسيار حساس مي باشند،به همين علت از صفحه هاي محافظ جهت ايمني بيشتر استفاده مي شود، به اين صفحه هاي محافظ بلانک پنل گفته ميشود.همچنين براي پوشاندن قسمتهايي از رک که خالي از تجهيزات مي باشد از بلانک پنل ميتوان استفاده نمود.

فروش انواع رک مخصوص شبکه پايا سيستم و HPA || 66932635 || آلماشبکه پرداز
شماره تلفن سفارشات و خريد :
66932635-021#
66932688-021#
66419334-021#
http://www.almanet.ir
info@almanet.ir
وبسايت هاي آلما شبکه:
www.legrand-alma.com
www.trunking.ir
www.almanetco.com
www.symantec-alma.com
www.calwatt-alma.com


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: آلما شبکه پرداز
ایمــیل:
تلفن:
66419334 – 66932635 – 66932688
موقعیت: تهران
آدرس: تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی امینیان،شماره 2،واحد17
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 24 خرداد 1395
تاریخ انقضای آگهی:  سه شنبه 23 خرداد 1396
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 28 مهر 1395
بازديد:

تصاوير :
 

  Loading ...
ثبت آگهی در سایت ایست نیاز رایگان بوده وتمامی مسئولیت محتوای آگهی با آگهی دهنده بوده،واین وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. www.istniaz.ir
Powered by MyCustomers-1.3.861   |  Copyright ©2017, IranPHP Enterprises Ltd.